Advert

Ücretsiz ‘Yaz Spor Etkinlikleri’ ile ‘Yaz Spor Okulları' kayıtları başladı.

Ücretsiz ‘Yaz Spor Etkinlikleri’ ile ‘Yaz Spor Okulları' kayıtları başladı.
Ücretsiz ‘Yaz Spor Etkinlikleri’ ile ‘Yaz Spor Okulları' kayıtları başladı. Ekspres
Advert

Ücretsiz ‘Yaz Spor Etkinlikleri’ ile ‘Ücretsiz Yaz Spor Okulları kayıtları başladı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi, “En Güzel Karne Hediyesi” sloganıyla 8-14 yaş arası çocuklara yönelik düzenleyeceği ‘Ücretsiz Yaz Spor Okulları ile gençlere yönelik ücretsiz ‘Yaz Spor Etkinlikleri’ kayıtları başladı.

 

Ücretsiz ‘Yaz Spor Etkinlikleri’ kayıtları başladı.

Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığınca, 14-25 yaş grubundaki gençlere yönelik ücretsiz gerçekleştirecek ‘Yaz Spor Etkinlikleri’nin kayıtları başladı.

“Haydi Gençler Etkinliğe” sloganıyla kayıtları başlatılan projede voleybol, basketbol, atletizm, futbol ve halk oyunları eğitimleri verilecek. Eğitimler, Kamor Millet Bahçesinde 09.00 ile 12.00 saatleri arasında yapılacak.

Kayıt yaptıran gençlerin ulaşımları Mardin Büyükşehir Belediyesince sağlanacak.

Başvurular, Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi kayıt biriminde alınmakta olup kayıtlar, 30 Haziran 2019 tarihinde son bulacak.

Geniş bilgi almak isteyen gençler, Gençlik Merkezinde oluşturulan kayıt birimine başvurabilir ya da  (0482) 212 11 68 nolu numaradan geniş bilgi alabilirler.

 

Ücretsiz Yaz Spor Okulu kayıtları başladı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi, “En Güzel Karne Hediyesi” sloganıyla 8-14 yaş arası çocuklara yönelik düzenleyeceği ‘Ücretsiz Yaz Spor Okulları’nın kayıtları başladı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığının, “En Güzel Karne Hediyesi” sloganıyla, 8-14 yaş arası çocuklara yönelik düzenleyeceği ‘Ücretsiz Yaz Spor Okulları’nın kayıtları başladı.

Büyükşehir Belediyesi, karne sevincine ortak olmak adına 8-14 yaş aralığında çocuklara tatil tadında bir yaz geçirtmek için Yaz Spor Okulları Projesini hayata geçirdik. Bu kapsamda çocukların en çok mutlu olduğu ve severek yaptıkları futbol, bisiklet, jimnastik ve yüzme branşlarında ücretsiz eğitimler verecek.

Branş eğitimleri, Çocuk Spor ve Aktivite Merkezi Kulüp Başak, bisiklet ve koşu parkuru ile yüzme havuzunda alanında uzman eğitmenler tarafından verilecek.

Velilerimiz, Kulüp Başak, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığından veya 444 86 07 nolu numarayı arayarak detaylı bilgi alabilirler.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Lider Kadın Derneğinden Çocuklar İçin çağrı var!
Lider Kadın Derneğinden Çocuklar İçin çağrı var!