Advert

Artuklu-Savur-Mazıdağı ilçelerinde Elektrik Kesintisi uyarısı

Artuklu-Savur-Mazıdağı ilçelerinde Elektrik Kesintisi uyarısı
Artuklu-Savur-Mazıdağı ilçelerinde Elektrik Kesintisi uyarısı Ekspres
Advert

Artuklu-Savur-Mazıdağı ilçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak.

 

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş MARDİN İL MÜDÜRLÜĞÜ ile TEİAŞ Mardin işletme ve Bakım Grup Başmühendisliği Cumartesi ve Pazar günleri Artuklu, Savur ile Mazıdağı ilçelerinde yapılacak çalışmalar nedeniyle elektrik kesintisi uygulayacakları açıklandı.

 

Mardin Valiliğinden konuyla ilgili yapılan açıklamada 3 ayrı çalışmada adı geçen 3 ilçenin ilan edilen Mahalle ve bölgelerinde uygulanacak elektrik kesintisi ile ilgili şu bilgi ve uyarılara yer verildi;

 

Cumartesi günü 09:0013:00 saatleri arasında kesinti yapılacak bölgeler.

 -DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş MARDİN İL MÜDÜRLÜĞÜ: Sistem İşletme İl Yönetimi tarafından F3 Mazıdağı ana hattında 22.06.2019 Cumartesi günü 09:00-13:00 saatleri arasında bakım –onarın çalışması yapılacağından Etifosfort trafo Merkezi barası ile bağlantılı F3 Mazıdağı Enerji Nakil Hattı güvenlik amaçlı açılacaktır. Elektrik kesintisinden Mazıdağı İlçesinden; Gündoğan, Karşıyaka, Kayalar ve Poyraz Mahalleleri kesintisinden etkilenecektir.

 

Pazar günü 08:00-14:00 saatleri arasında kesinti yapılacak bölgeler.

 -TEİAŞ Mardin işletme ve Bakım Gurubu Başmühendisliği sorumluluk alanında bulunan Artuklu İlçesinde konuşlu Mardin-2 Trafo Merkezi şalt sahasında TEİAŞ tarafından yürütülecek olan bakım ve periyodik test çalışmaları sebebiyle; 23.06.2019 Pazar günü 08:00-14:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır.

Artuklu İlçesinden; Akbağ, Aran, Bağlıca, Cevizlik, Elmabahçe, Eroğlu, Gürağaç, Haydar, Sultanköy, Yayla, Yaylabaşı, Yaylacık, Yüce ve Özlüce

MAzıdağından; Atlıca, Aykut, Aşağıocak, Bilge, Erdalı, Işıkkaya, Kışlak, Yukarıocak ve Çankaya

Savurdan; Durusu, Köprülü, Pınardere ve Yeşilalan Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

 

Pazar günü 08:00-17:00 saatleri arasında kesinti yapılacak bölgeler.

 -DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş MARDİN İL MÜDÜRLÜĞÜ: Sistem İşletme İl Yönetimi tarafından Mardin-1 Trafo Merkezi irtibatlı F17 organize sanayi ve F14 Tugay Enerji Nakil Hattı üzerinde bakım –onarın çalışması yapılacağından 23.06.2019 Pazar günü 08:00-17:00 saatleri arasında güvenlik amaçlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Artuklu İlçesinden; Acar, Avcılar, Göllü, İstasyon, Ofis, ve Ofis OSB Mahalleleri kesintisinden etkilenecektir.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!