Advert

Kızıltepe'de asfaltlama çalışması başlıyor

Kızıltepe'de asfaltlama çalışması başlıyor
Kızıltepe'de asfaltlama çalışması başlıyor Ekspres
Advert

Kızıltepe'de asfaltlama çalışması başlıyor.

 

Kızıltepe ilçesinde vatandaşın beklediği bozuk yolların asfaltlama çalışmalarına yarın başlanması bekleniyor.

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı yetkilileri, Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz’a yarın başlanacak olan yol çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kızıltepe merkezinde tahrip olan ve bozulan yolların asfaltlanması için Kızıltepe halkının sabırsızlıkla beklediği son toplantı Kızıltepe Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşti.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı yetkilileri ile Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Kızıltepe’nin en işlek caddeleri olan Mardin, Şanlıurfa ve Eski Hastane caddelerinde yapılacak olan asfalt çalışması için bir araya geldi. Yapılan toplantıdan sonra, Mardin Caddesi’nde yarın sabah saatlerinden itibaren asfalt çalışmasına başlanması kararlaştırıldı.

Belediye Başkanı Yılmaz, halkın en büyük istemini yerine getirmek için yaptıkları girişimlerin sonuna geldiklerini ifade ederek, yarından itibaren Büyükşehir Belediyesinin ilçede asfalt çalışmasına başlayacağını söyledi. Yılmaz, yol yapım çalışmaları için herhangi bir zorluğun yaşanmaması için tüm birimlerin hazır olmasını isteyerek, “Yarından itibaren yollarımız asfaltlanmaya başlanacak. Hastane Caddesi kavşağından eski Maliye kavşağına kadar asfalt çalışması olacak. Halkımız bu güzergaha araçlarını park etmemelidir. Herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için herkesin duyarlı olmasını bekliyoruz."

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Lider Kadın Derneğinden Çocuklar İçin çağrı var!
Lider Kadın Derneğinden Çocuklar İçin çağrı var!