Advert

Kaldırımdaki Ağaca Asılıp Kasten Kırdı!

Kaldırımdaki Ağaca Asılıp Kasten Kırdı!
Kaldırımdaki Ağaca Asılıp Kasten Kırdı! Ekspres
Advert

Kaldırımdaki Ağaca Asılıp Kasten Kırdı!

 

Kızıltepe ilçesinde çevre düşmanı bir kişinin, belediyenin kaldırım kenarına diktirdiği ağaca asılarak kasten kırması, güvenlik kamerasına yansıdı.

 

Kızıltepe merkez Cumhuriyet Mahallesi Mardin Caddesi üzerinde kaldırımda bulunan dikili ağaç akşam henüz kimliği belirlenemeyen bir şahıs tarafından kasten kırması güvenlik kamerası görüntülerinin sosyal medyaya yansımasıyla bu davranış her kesimden büyük tepki topladı.

Belediye tarafından kaldırım kenarına diktirdiği ağacın yoldan geçen 3 gençten birsinin ağaca asılıp kırmak için uğraş vermesi sonucu ağacı kırıp olay yerinden uzaklaşması tepki çekti. Olay 22 haziran gecesi saat 00.45 civarında Mardin Caddesi Askerlik şubesi karşısında yaşandı. Sabah işyerine gelen esnafların kaldırımda dikili ağacın kırılmış bir vaziyette görmesi üzerine çevredeki güvenlik kameralarının incelenmesi sonucu olayın aslı ortaya çıktı. Görüntülerde kaldırımda yürüyerek geçen 3 kişiden biri, kaldırım üzerinde bulunan ağacı önce gövdesinden sallamaya başladığı, sonrasında ise ağaca asılarak yere yatırmaya çalışan şahıs birkaç denemeden sonra ağacı kırdıktan sonra koşarak olay yerinden uzaklaştığı görülüyor.

Cadde üzerinde bulanan esnaflar ise, ağacı güvenlik kamerasından baktıktan sonra bir kişi tarafından kırıldığını gördüklerini belirterek, "Güvenlik kameralarını izledik ve olay anını gördük. Biz bu şahsın en kısa zamanda bulunmasını ve gerekli cezai işlemlerin başlatılmasını istiyoruz. Kaldırımlarımız yeni yapılmıştı ve ağacımızı çok seviyorduk. Her gün iş yerimizi açtığımızda ağacımızı suluyorduk. Yaşanan durum karşısında çok üzüldük” dediler.

Haberin Görüntüsü

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Lider Kadın Derneğinden Çocuklar İçin çağrı var!
Lider Kadın Derneğinden Çocuklar İçin çağrı var!