Advert

Şahin 15 Temmuz'un Yıldönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı.

Şahin 15 Temmuz'un Yıldönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı.
Şahin 15 Temmuz'un Yıldönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı. Ekspres
Advert

KTB Başkanı Şahin, 15 Temmuz'un 3.Yıldönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı.

 

Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, 15 Temmuz hain darbe girişimimin 3. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

KTB Başkanı Şahin yayınladığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı, “Devlet büyüklerimizin ve Türk Milletinin kararlı duruşu ile hamdolsun hain FETÖ ve mensuplarının Türkiye Cumhuriyeti üzerinde planladığı oyunları 15 Temmuz gecesi milletimiz, hiçbir bahanenin ardına gizlenmeden, genç, yaşlı, kadın, erkek demeden darbecilerin karşısına çıkarak canı pahasına vatanını müdafaa etmiş ve FETÖ mensuplarının hain emellerine ulaşmasına izin vermemiştir.

Türkiye Cumhuriyeti tarihine kara bir leke olarak geçen ve Türk Milleti`nin tüm dünyaya demokrasi dersi verdiği 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi`nin üzerinden üç yıl geçti. 15 Temmuz`un üçüncü yıldönümünde, Türkiye Cumhuriyeti yaşadığı sürece minnetle anılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ve kurumlarını canı pahasına koruyan yüce milletimiz, her türlü övgü ve takdiri ziyadesiyle hak ediyor. Bu uğurda canlarını veren şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimizi anıyorum. Destan Yazan O kahramanlarımızı asla unutmadık ve unutmayacağız. “Allah birlik ve beraberliğimizi bozdurmasın. Vatanımıza Demokrasimize Sahip çıkan Yüce milletimize teşekkür ederim. “dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Lider Kadın Derneğinden Çocuklar İçin çağrı var!
Lider Kadın Derneğinden Çocuklar İçin çağrı var!