Advert

Ak Parti İlçe Başkanı Yücedağ’dan MUMDER’e ziyaret

Ak Parti İlçe Başkanı Yücedağ’dan MUMDER’e ziyaret
Ak Parti İlçe Başkanı Yücedağ’dan MUMDER’e ziyaret Ekspres
Advert

Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Yücedağ’dan MUMDER’e ziyaret.

 

Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Mehmet Aydın Yücedağ Mardin Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Derneğine (MUMDER) ziyarette bulundu.

 

MUMDER Başkanı Adnan Yalçın ve yöneticiler tarafından karşılanan Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Yücedağ ile MUMDER başkanı Yalçın, Mardin ve ilçelerinde Bağımlılıkla mücadele konusunda bilgi alışverişinde bulundular.

MUMDER’in İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğüne sunduğu ve kabul edilen “Bağımlılığa değil hayata tutun” projesi kapsamında bu güne kadar yaptığı faaliyetler için tebrik ettiklerini ifade eden Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Mehmet Aydın Yücedağ, Bağımlılıkla mücadele konusunda her zaman destek olabileceklerini aktardı.

Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Mehmet Aydın Yücedağ MUMDER ziyaretinde şöyle konuştu:

“Gerek Mardin genelinde gerek Kızıltepe ilçemizde bağımlılıkla mücadele konusunda gereken gayretleri göstereceğiz. Bu anlamda MUMDER’in yaptığı çalışmaları dinledik. Kendileri böyle bir hassas bir konuda çalışmalar yapıyor.  Çok önemli bir konu olduğu için herkes üzerine düşeni yapmalıdır.” Dedi.

Mardin Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Derneği Başkanı Adnan Yalçın ise Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Mehmet Aydın Yücedağ bizleri ziyarette bulunduğunu ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ettiğini ifade etti.

Bağımlılıkla mücadele konusunda bu güne kadar birçok faaliyet yaptıklarını ifade eden Başkan Yalçın, Şöyle konuştu:

“Proje kapsamında faaliyetlerimiz oldu. Biz bu güne kadar birçok eğitim verdik. Bundan sonra da çalışmalarımız olacak. Bu gün Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanımız bizleri ziyaret etti. Faaliyetlerimizi dinledi. Kendisi de bu tür faaliyetleri desteklediğini aktadırlar. Kendilerine teşekkür ediyorum.  Konu hassas bir konu onun için Bağımlılıkla mücadele konusunda herkesin destek olmasını bekliyoruz. Kimin elinden ne gelirse yapmalıdır. Bu konuda Gerek sivil toplum kuruluşları gerekse emniyet yetkilileri bağımlılıkla mücadele ile ilgili yaptıkları çalışmaları her zaman desteklemeliyiz.”

Başkan Yalçın, yeni projeler için hazırlıklarımız devam etmektedir. Özellikle bu konuda ilgili bakanlıklar AB hibeleri ve yerel yönetimlerin sunduğu proje hibelerine başvuracağını belirtti.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu Besinler Unutkanlığa İyi Geliyor
Bu Besinler Unutkanlığa İyi Geliyor
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!