Advert

Toplum Destekli Polis Bürosu engelli çocuklara tekerlekli sandalye dağıttı

Toplum Destekli Polis Bürosu engelli çocuklara tekerlekli sandalye dağıttı
Toplum Destekli Polis Bürosu engelli çocuklara tekerlekli sandalye dağıttı Ekspres
Advert

Toplum Destekli Polis Bürosu engelli çocuklara tekerlekli sandalye dağıttı.

 

Kızıltepe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, ilçede 36 engelli çocuğa tekerlekli sandalye dağıttı.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde faaliyet yürüten Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, İnstgramda ‘’1nevi_mutluluk’’ hesabıyla sosyal sorumluluk projeleri yürüten Nevin Yağmur Ünlü’nün öncülüğünde yürütülen ve hayırseverlerin katkı verdiği proje kapsamında Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin ortak projesi ile Kızıltepe’de ikamet eden 36 engelli çocuğa tekerlekli sandalye dağıtımı yapıldı.

Nevin Yağmur Ünlü’nün öncülüğünde ‘İnstgramda’ yürütülen ve hayırseverlerin de katkı sunduğu ‘’1nevi_mutluluk’’ projesiyle ortak çalışma yürüten Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ilçe merkezinde bulunan 36 engelli çocuğa tekerlekli sandalye hediye ederek sevindirdi. Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinde görev yapan personel tarafından tespit edilen adreslere yapılan ziyaretler ile gerçekleştirilen dağıtımlarda engelli çocuklar ve aileleri büyük bir sevinç yaşadı. Engelli çocuklar ile aileleri hem kampanyaya destek veren hayırseverlere hem de polis ekiplerine teşekkür ettiler.

‘’1nevi_mutluluk’’ instagram hesabı

https://instagram.com/1nevi_mutluluk?igshid=poemr53906aq

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!