Advert

Gazeteciler Belediye Başkanı Yılmaz'ı Ziyaret Etti.

Gazeteciler Belediye Başkanı Yılmaz'ı Ziyaret Etti.
Gazeteciler Belediye Başkanı Yılmaz'ı Ziyaret Etti. Ekspres
Bu içerik 413 kez okundu.
Advert

Gazeteciler Belediye Başkanı Yılmaz’ı Ziyaret Etti.

 

Kızıltepe Belediyesi’nin stratejik plan hazırlıkları toplantısına katılan Kızıltepe Gazeteciler Derneği yönetim kurulu ve üyeleri, Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz’ı ziyaret etti.

 

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen mahalli idareler genel seçiminin ardından, Kızıltepe’nin yeni dönemde etkin ve verimli hizmet sunabilmek amacıyla başlatılan ve önümüzdeki 5 yıllık hizmet ve çalışma planının hazırlıkları çerçevesinde '2020-2024 Stratejik Planı'nın hazırlık çalışmalarının toplantıları devam ediyor.

Kızıltepe Belediyesi’nin 'Belediyelerde Stratejik Planlama ve 2020-2024 Stratejik Plan Hazırlıkları” konulu toplantıları kapsamında Kızıltepe’deki gazetecilerle bir toplantı gerçekleştirildi. Kızıltepe Belediyesi Belediye meclisi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda; Kızıltepe’nin önümüzdeki beş yıllık dönemini oluşturacak olan çalışmalar kapsamında belediyelerde stratejik planlamanın önemi, hazırlık süreci, durum analizi, geleceğe bakış, izleme ve değerlendirme süreçlerinden oluşan konu başlıkları sunum eşliğinde anlatıldı.

Bilgilendirme toplantısından sonra Kızıltepe Gazeteciler Derneği Başkanı Faraç Çobanoğlu, Başkan Yardımcısı İsmail Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Aydoğan, M. Halit Solhan, Selman Güneş ve Adnan Koçhan, Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Yılmaz, gazetecileri makamında karşılayarak, kendileri ile hasbihal etti. Gazeteciler ve Yılmaz, kentin sorunları üzerine sohbet ederek, çalışmalar hakkında bilgi verildi. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Dilber Sulhan'da hazır bulundu.

 

Gazeteciler, Kurban Bayramından sonra Eş Başkan Yılmaz’ı dernekte konuk etmek istediklerini ifade etti. Eş Başkan Yılmaz da, daveti kabul ederek, katılım göstereceklerini söyledi. Görüşme karşılıklı temennilerden sonra sona erdi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.