Advert

Kösen Ailesinin Düğünü Büyük İlgi Gördü.

Kösen Ailesinin Düğünü Büyük İlgi Gördü.
Kösen Ailesinin Düğünü Büyük İlgi Gördü. Ekspres
Bu içerik 2288 kez okundu.
Advert

Kösen Ailesinin Düğünü Büyük İlgi Gördü.

 

Kızıltepeli iş adamı Kenan Kösen'in oğlu Levent Kösen, yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı düğün töreninde evlendi.

 

Yurt içinde ve Yurt dışında ticari faaliyet yürüten DEKİSAN Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kösen'in oğlu Levent Kösen, akrabası Merve Sefa Çeçen ile dünya evine girdi. Mardin Valisi Mustafa Yaman genç çiftin nikah şahitliğini yaptığı düğüne il protokol üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Mardin Kızıltepeli olan ve Cezayir'de inşaat, Tarım ve Turizm sektörü üzerinde faaliyetler yapan Dekinsan Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kösen'in oğlu ve geçtiğimiz dönem AK Parti'den Milletvekili adayı olan iş adami İbrahim Kösen'in kardeşi Levent Kösen, Movapark Düğün Salonunda görkemli bir düğün töreni ile hayatını Merve Sefa Çeçen ile birleştirdi. Büyük coşku içinde el ele salona giren genç çifti salondakiler alkışlarla karşıladı.

 

Kösen ailesinin düğün törenine Mardin Valisi Mustafa Yaman, Kızıltepe Kaymakamı Mehmet Yüzer, Artuklu Kaymakamı Şakir Öner Öztürk, Derik Kaymakamı Hakan Kafkas, Milletvekili Cengiz Demirkaya, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, Vali yardımcıları, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, kurum müdürleri, STK ve meslek odaları temsilcileri, iş dünyası ve kanaat önderleri, çok sayıda davetli ile aile fertleri ve yakınları katıldı.

 

Genç çiftin nikah töreninde şahitliklerini Vali Mustafa Yaman, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, İl Başkanı ve Faruk Kılıç yaptığı düğünde Mutlu çifte bir ömür mutluluklar dileyen Vali Yaman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 5 çocuk tavsiyesini hatırlatarak genç çifte 5 çocuk yapmaları yönünde tavsiyede bulundu. Ardından Yaman, nikah cüzdanını gelin Merve Sefa Çeçene verdi. Vali Yaman ve protokol üyeleri de mutlu çift ile birlikte halay çekip mutluluklarına ortak oldular.

Düğün pastasını birlikte kesen gelin damat geç saatlere kadar devam eden düğünde ailece eğlendiler.

Yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı tören de davetlilere kavurma, pilav ve ciğköfte ikram edildi. Düğün pastasını kesen Geç saatlere kadar devam eden düğün töreni çiftin aileleri ile birlikte çektiği hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Dekinsan Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kösen, düğüne katılan tüm davetlilere teşekkür ederek, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayıp mutluluklarına ortak olan tüm davetlilere kendisi ve ailesi adına teşekkür etti.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.