Advert

Kadın polisin kolunu ısıran 2 Kadın gözaltına alındı

Kadın polisin kolunu ısıran 2 Kadın gözaltına alındı
Kadın polisin kolunu ısıran 2 Kadın gözaltına alındı Ekspres
Advert

Kadın polisin kolunu ısıran 2 Kadın gözaltına alındı.

 

Mardin Kızıltepe ilçesinde Dicle Elektrik ekiplerinin çalışmasını engellemeye çalışan bir kısım mahalleli kadınlardan ikisi olay yerine gelen bir kadın polisin elini ısırdığı iddiasıyla gözaltına alındı.

 

İlçe merkezi Koçhisar Mahallesi 328. Sokakta meydana gelen olayla ilgili edinilen bilgilere göre; Sokakta bulunan enerji hatlarını yer altına almak için çalışma yürüten Dicle elektrik ekiplerinin çalışmasını bir kısım mahalleri kadının engelleme girişimlerinde bulunması ve bir kadının kazılan kanala uzanarak ekiplere zorluk çıkarması üzerine polise yapılan ihbar nedeniyle olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

Olay yerine sevk edilen polis ekiplerinin arasında bulunan kadın polislerin eylem yapan kadınları engellemeye çalışması ve kanala uzanan kadını çıkarmaya çalıştığı sırada kadınlardan biri, görev başındaki 1 kadın polisin kolunu ısırdığı ve kadın polisleri tehditler savurduğu iddia edildi. Yaşanan gelişmeler üzerine olaya karıştıkları ileri sürülen şüpheli C.H. ve H.K. gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

 

Görevini yapmaya çalışan polise zorluk çıkarma, görevini yaptırmama ve kasten yaralamadan gözaltına alınan iki şüpheli kadının emniyetteki sorgu ve işlemlerinin ardından adliyey sevk edilen iki kadın zanlının serbest bırakıldığı öğrenildi. Öte yandan, olayda kadınlar tarafından kolu ısırılan kadın polisin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!