Advert

Ak Parti Mardin Kafilesi Malazgirt Etkinliklerine Katıldı.

Ak Parti Mardin Kafilesi Malazgirt Etkinliklerine Katıldı.
Ak Parti Mardin Kafilesi Malazgirt Etkinliklerine Katıldı. Ekspres
Advert

Ak Parti Mardin Kafilesi Malazgirt’e Etkinliklerine Katıldı.

 

AK Parti Mardin il Başkanlığı Malazgirt Zaferi'nin 948. yıl dönümü programları kapsamında yediden yetmişe geniş katılımlı bir grupla Muş'un Malazgirt İlçesi'ne gitti.

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç programa ilişkin yaptığı Malazgirt Zaferinin 948. Yıl dönümü ve katılımları ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Malazgirt Zaferi birlik ve beraberlik içinde iman dolu milletimizin unutulması asla mümkün olmayan destanların başında gelmektedir. Tam 948 yıl önce atalarımız canları pahasına bu güzel vatan topraklarını savunarak bizlere emanet etmeyi başarmışlardır. Bizlere düşen bu emaneti bizden sonra ki nesillere teslim etmektir. İşte bu amaçla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle düzenlenecek olan etkinliklere büyük bir katılım ve coşkuyla katılıyoruz. Bu şekilde hem geçmişimizi yâd ediyor, hem de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vereceği önemli mesajlarla Anadolu'nun Türk’lere yeni yurt olmasını sağlamış olan meydan muharebesindeki tarihi başarı yeni nesillere aktarılmış oluyor".


AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan, "Bizler AK Gençlik olarak sahip olduğumuz gençliğin farkındayız. Ve bu farkındalıkla hareket etmeye çalışıyoruz. Malazgirt ruhunu bir kez daha yaşamak için Mardin'den Muş'a hareket ediyoruz. Bizler kendi tarihimize sahip çıktığımız sürece hiç kimse tarihimizin zerresine bile dokunamaz”

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!