Advert

Yücedağ Halk gününde Vatandaşın görüş ve önerilerini dinledi.

Yücedağ Halk gününde Vatandaşın görüş ve önerilerini dinledi.
Yücedağ Halk gününde Vatandaşın görüş ve önerilerini dinledi. Ekspres
Advert

Yücedağ Halk gününde Vatandaşın görüş ve önerilerini dinledi.

 

Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Mehmet Aydın Yücedağ “ Bu gün ilçemizin cumhuriyet meydanındaydık.  Vatandaşlarımız ile halk günü vesilesiyle bir araya gelerek görüş, öneri ve talepleri doğrultusunda görüşmeler gerçekleştirdik. ‪Katılım gösteren herkese teşekkür ederim. ‪Kızıltepe için çalışıyoruz.” Dedi.

Her şeyin Kızıltepe için olduğunu ifade eden Başkan Yücedağ, yönetim kurulu arkadaşlarla esnaf ziyareti programını gerçekleştirdiklerini belirtti.

 

‪Birlik ve beraberliğin teminatı hemşehrilerimizin öneri ve fikirlerini dinleyerek istişarelerde bulunduklarını kaydeden Başkan Yücedağ şunları söyledi:

“Daha yaşanılabilir bir Kızıltepe’yi hayal ediyor, bunun için üretiyor, projelerin takipçisi oluyor ve durmak, yorulmak bilmeden çalışıyoruz. Cumhuriyet meydanında yaşayan ve bizlerle bir araya gelerek görüş, öneri ve sıkıntılarını dile getirmek isteyen vatandaşlarımızla esnaflarımızla hemhal olduk. ‪Bu buluşmalar ile talepleri bire bir dinleyerek aramızdaki gönül bağını pekiştiriyoruz. Batmayacağına inanarak suya bas, yürür gidersin. Mucize yürüyebilmen değil, inanabilmendir. Biz inandığımız davanın çizgisinde hiç bir çıkar gözetmeksizin, eğilmeden ve Yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımızla değişmeden yürümeye devam edeceğiz. Albayrak altında biriz, bir Türkiyeyiz.”

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!