Advert

Survivor’lu Melih Kızıltepe Cevhertepe Takımında

Survivor’lu Melih Kızıltepe Cevhertepe Takımında
Survivor’lu Melih Kızıltepe Cevhertepe Takımında Ekspres
Advert

Survivor’lu Melih Kızıltepe Cevhertepe Takımında

 

Survivor 2018 yarışmacılarından, voleybolcu Melih Özkaya Kızıltepe Cevhertepe Spor Kulübü Voleybol takımına transfer oldu.

 

Kızıltepe´de amca, dayı ve kuzenlerin destek ve çabası ile kurulan ve geçen yıl Şampiyon olarak Türkiye Voleybol Federasyonu 1 Ligine yükselen Cevhertepe Spor Kulübü Voleybol takımı bu sezon da başarılı olmak için güçlü bir takım kurmak amacıyla çeşitli kulüplerde Voleybol sporcusu olarak oynayan Melih Özkaya’yı transfer etti. Survivor 2018 takımında da yarışan Özkaya, Kızıltepe ve Mardin halkının desteğiyle bu takımı daha güzel yerlere getireceklerini söyledi.

Geçen yıl 2. Lig maçlarında 17 maçta 16 galibiyet alarak başarılı bir sezon geçiren Cevhertepe Spor kulübü voleybol takımı 1. Lig’e yükselmişti. Bu yıl 12 takımın yer aldığı Türkiye Voleybol Federasyonu 1. lig B grubunda mücadele edecek olan Kızıltepe temsilcisi kendi imkanları ile kurduğu takıma Melih Özkaya gibi başarılı bir sporcuyu katarak ses getirdi.

Kendi çabaları ile başarılı bir takım kuran Cevhertepe spor kulübü başkanı Turgut Cevheroğlu, ses getirecek bir transfere imza atarak, Survivor 2018’de yarışan başarılı sporcu Melih Özkaya ile anlaştıklarını belirterek, “Kurumlarımızdan, iş adamlarımızdan bu takıma destek gelirse Kızıltepemiz ve Mardinimiz için çok daha güzel şeyler yapacağımıza inanmalarını istiyoruz. Kızıltepe ve Mardın’e Voleybolu ve salon sporlarını sevdireceğiz. Sınırlı olan bütçemiz bizi aştı. Bu takım yalnız benim değil tüm Mardinlilerin takımı ve herkesin bu takımı sahiplenmesini gerekiyor ve bekliyoruz.” Dedi.

Daha önce Konya, Bursa Tofaş, Diyarbakır Diskispor, Sivas, 4 Eylül Belediye ve Hatay takımlarında Voleybol oynayan Melih Özkaya ise, “2009-2011 senelerinde Diyarbakır Büyükşehir Belediye spor’da top oynadım. O yıllar da şu an Cevhertepe Spor Kulübü menajerliğini ve kaptanlığını yapan Şino Cevheroğlu ile çok güzel sezonlar geçirdim. Doğunun yemeklerini insanlarını spora olan ilgilerini çok savıyorum. Banım için doğuda bir takım maddiyattan önce gelir. Burada güzel şeyler yapmak için geldim. Kızıltepe ve Mardin halkının desteğiyle bu takımı daha güzel yerlere getireceğiz.”

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!