Advert
Kınıyorum
Emin Karakulak

Kınıyorum

Bu içerik 248 kez okundu.
Advert

KINIYORUM


Paris’te neler oluyor Emperyalizm yine orta doğuda neyi tezgahlamaya çalışıyor.ABD ve batılı ülkeler Afrika ve Asya  kıtasında Ortadoğu dizaynında beli ki yarışmaya girmişler.

Amaç Afrika da yer altındaki elmas ve altın madenlerinin ve orta doğudaki petrol ve doğal gazını kendi  şirketlerinin işletmesi için birbirileriyle yarışarak sudan bahanelerle kendi ülkelerinde senaryolar üreterek kendi ülkelerinde terör estiriyor.

Yine iki bin on üç’te Türkiye de çözüm sürecinde ilerleme sağlanırken dünyanın en güçlü istihbaratına sahip Fransa da PKK’li sakine cansız ve iki arkadaşı Paris in göbeğinde kendi bürolarında katlediliyor ve yine dünyanın en güçlü derin yapıya sahip Fransa cinayeti çözemiyor ve failleri meçhul kalıyor.

Orta doğuda Kürtler ışıdın işgal barbar yağma talan soykırımına ve vahşetine karşı onları kürdi standa bozguna ve yenilgiye uğratarak.

Bu defa Avrupa şehirlerinde camilere saldırılar başladı dünde yine Parissin orta yerinde çarlie hebdo karikatür dergisi daha önce Müslümanlığı eleştiren ve hakaret eden derginin bürosuna güpegündüz silahlı baskın gerçekleştirip derginin yayın yönetmeni ve dünyaca ünlü karikatürist on iki kişi ile hayatını kaybediyor

Fransa hemen karıştı bu gün bir camiye el bombaları atılırken bir kebapçıya el bombası atılarak patlama meydana geldi  bir kadın polis ateş edilerek öldürüldü.

Yarın Avrupa da yüzde doksanı oluşturan Müslüman göçmen vardır. Bu göçmenlere karşı ırkçılık ve neo Naziler hortlamaya başlarlar. nasıl Afrika ve Asya da mezhepler savaşı devam ediyorsa artık  Avrupa da dinler savaşı başlama tehlikesiyle karşı karşıyayız

Evet kınıyorum Avrupa da yaşayan Kürt Arap Türk Afrikalı Müslüman göçmenlerine karşı ırkçı baskıları da kınıyorum

Afrika da Asya daki soykırımlarını da kınıyorum Türk iyede gayri Müslimlere karşı cinayetlerini de kınıyorum

Şengal daki yezidi soykırımını da  kınıyorum Paris te üç Kürt kadının katledilmesini de kınıyorum bir aydır Avrupa da camilere yapılan saldırıları da kınıyorum ışıdın İslam adına kürdi standa yapılan vahşeti de kınıyorum ve Mısırda  meşru olmayan general sisi darbesinde kınıyorum Filistinli çocukların katledilişin ide kınıyorum dünkü par iste çarlie hebdo  dergisi bürosuna yapılan katliamı da kınıyorum

eminkarakulak@hotmail.com

09.01.2015

 

 

 

Mehmet Emin KARAKULAK

DİĞER YAZILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.