Advert
Her Terörist Saldırıda Emperyal Güçler Kendilerini Ele Veriyor
Emin Karakulak

Her Terörist Saldırıda Emperyal Güçler Kendilerini Ele Veriyor

Bu içerik 440 kez okundu.
Advert

TÜRKİYE’DE Kİ HER TERÖRIST SALDIRIDA EMPERYAL GÜÇLER KENDİLERİNİ ELE VERİYOR


Başta ABD olmak üzere ve batı Ortadoğu’da ki savaş sahalarında Rusya, İran, Suriye rejiminin ittifakına karşı başarısız duruma düşmesi ile kendi örgütledikleri terör örgütlerini daha aleni bir şekilde gerek savaş sahasında olsun gerekse savaş sahasının dışında uyuyan hücreleri olsun büyük silah lojistik desteklerini artırdılar. Savaşı Türkiye sahasına taşımak için bir buçuk yıl zarfında İŞİD DAEŞ ile canĺı bombaları Suruç’ta Kobani ile dayanışma organizasyonunda, Ankara’da sendikalar barış mitinginde, Diyarbakır da HDP seçim mitinginde patlattılar, yüzlerce canlarımız hayatların baharından kopup şehit oldular.


Olmadı PKK ile hendek kazdılar. Yedi bin Kürt gencini hendeklerde imha ettiler yine başaramadılar. Bombalı araç saldırılarıyla hedefler gözetmeden rastgele sivil alanlarda bombaları patlattılar. Halk sağduyulu davrandı galeyana gelmedi yine olmadı. Feto terör örgütünü devreye sokarak darbe teşebbüsünde bulundular halk birlik olup darbeye karşı koydu iki yüz eli şehit vererek darbe girişimini yenilgiye uğratıp bastırdılar. Yine olmadı Ankara, İstanbul, Kayseri ve İzmir’de TAK, DAEŞ, FETO paralel bir şekilde patlamaları gerçekleştirdiler, ne oldu üst akılları daha net deşifre oldular, ne oldu halk birlik olup birbirlerine kenetlendiler.

Üst akıl kendi taşeron terör örgütleriyle her türlü terör saldırılarını denediler. Ankara’da Rusya büyük elçisini vurmasıyla terörü küresel hale getirmeye çalıştılar ve artık terör küresel halini aldı.

Bir türlü savaşı Türkiye’ye taşımayı başaramadılar tam tersine halk devletle bütünleşip Devletin temeline daha da harç, şiş koyup betonlaştırdılar.

Bundan sonra ABD ve Batı ülkeler ile üst Akıl olanlar hem kendi içişleri ile hem de birbirleriyle uğrayacakları süreci başladı ve Ortadoğu da yenilgilerini kabulĺenmiş olacaklar.


Mehmet Emin KARAKULAK

DİĞER YAZILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.