Advert
“28 Haziran 2016” Terörü Lanetliyorum
Mehmet Kızılkaya

“28 Haziran 2016” Terörü Lanetliyorum

Bu içerik 266 kez okundu.
Advert

“28 Haziran 2016” Terörü Lanetliyorum

 

28 Haziran 2016 yılında İstanbul Atatürk Havalimanına yapılan hain terör saldırında şehit düşen bütün kardeşlerimin mekanı cennet olsun. Ruhları şad olsun!

 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti topraklarında son zamanlarda hedef almakta olan hain terör saldırılarından biri “28 Haziran 2016” yılında “İstanbul Atatürk Havalimanında” gerçekleşen saldırıdır. Hain terör örgütü adına canlı bomba olarak masum insanların arasına dalmış ve bunun sonucunda bazı kardeşlerimiz şehit olmuş, bazı kardeşlerimizde ciddi anlamda yaralanmışlardı.

 

Yaşamlarına son veren bütün kardeşlerimize bir kez daha Cenabı Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına ve sevdiklerine sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

 

Terör örgütü mensuplarının bu sistematik saldırıları Türkiye Cumhuriyeti topraklarında yaşamlarını sürdüren bütün insanları derinden üzmüş ve yaralamıştır. Türkiye Cumhuriyeti topraklarında yaşamlarını sürdüren insanlarımızı, kardeşlerimizi, çocuklarımızı, dostlarımızı, gençlerimizi ve yaşamlarını bu güzel topraklarda sürdüren tüm yurttaşlarımızı hiçbir şekilde hiçbir noktada ayrım gözetmeksizin hedef seçen terör örgütlerinin, Türkiye Cumhuriyeti ülkesinin var olan o güzelim birliğine beraberliğine ve toprak bütünlüğüne karşı yürüttükleri bu hain terör örgütü saldırılarını şiddetle kınıyorum.

 

Şunu asla ama asla hiç kimse unutmasın!

 

Bu tür kirli oyunlar bizleri hiçbir zaman birbirimizden ayırmayacağını aksine bizleri Türkiye Cumhuriyeti Halkları olarak birbirine daha çok kenetleneceğimizin ve birbirimize daha çok sımsıkı sarılacağımızın en önemli belirtisidir.

 

Bizler bu ülkenin varlığını, birliğini, dirliğini, bayrağını ve tüm topraklarını sonsuza kadar koruyacak imanı güçlü halklarız. Bizleri hiçbir karanlık güç yenemez. Bizler Türk, Kürt, Arap, Süryani, Çerkez, Laz vb. bütün ırklar olarak bu ülkenin içerisinde ortaya çıkacak bütün terör örgütlerine karşı başkaldıracak insanlarız. Bu ülkenin insanları hainlere karşı her daim başkaldırmış ve var olduğumuz sürece de başkaldırımız devam edecektir.

 

Bizler Türkiye Cumhuriyetinin kutsal topraklarında var olan bütün dillerle, dinlerle, ırklarla daima yaşamayı bilen yüce insanlarız. Bizleri hain terör örgütlerinin hiçbir saldırısı korkutmaz. Bizler bu ülkenin sahipleriyiz. Bir şehit olan lakin yüzlercesi doğan bir halkız.

 

Eli kanlı terör örgütlerin, karanlık odakların ve teröristlerin hiçbiri bu ülkenin refahını, huzurunu ve de kardeşliğini hiçbir zaman bozmaya, kutsal topraklarımıza nefret tohumlarını ekmeye güçleri asla ama asla yetmeyecektir.

 

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi halkları olarak “28 Haziran ve 15 Temmuz” gibi hain saldırılarda olduğu gibi bu gibi badireleri Yüce Allah’ın izniyle

en güzel şekilde atlatacak, Cenabı Allah’ın izniyle var olan bütün hain terör örgütlerin ve örgüt saldırıların üstesinden geleceğiz.

 

Şunu asla unutmayın!

 

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi büyük güce sahip ülkedir.

 

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi bir bütündür. Hiçbir kimse bölemez parçalayamaz parçalamaya kalkamaz.

 

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi en önemli ve en güzel kutsal topraklarına sahip ülkedir. Bu kutsal topraklarla beraberliğimizi varlığımızı en iyi şekilde korumalı ve sahip çıkmalıyız.

 

Yüce Allah ülkemizin her karışını, her noktasını zalimlerden, kötülüklerden, hain terör örgütlerinden korusun.

 

Vatan birdir!

 

Hainlere karşı başkaldıran kişi yücedir. Kutsal topraklarına sahip çıkan kişi yücedir. Bayrağına, toprağına, ülkesine sahip çıkan kişi yücedir.

 

“28 Haziran 2016 yılında İstanbul Atatürk Havalimanına “ yapılan hain terör saldırında şehit düşen bütün kardeşlerimin mekanı cennet olsun. Ruhları şad olsun!

 

Yaşamlarına son veren bütün kardeşlerimize bir kez daha Cenabı Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına ve sevdiklerine sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

 

Ya İlahi sen ki büyüksün!

 

Bu ülkenin her karış toprağını hain terör örgütlerinden koru…

 

Amin!

 

“Mehmet Kızılkaya”


DİĞER YAZILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.