Advert
ABD ve RUSYA Birbirlerine İki Zıt Kutup
Emin Karakulak

ABD ve RUSYA Birbirlerine İki Zıt Kutup

Bu içerik 300 kez okundu.
Advert

ABD ve RUSYA Birbirlerine İki Zıt Kutup

 

Ortadoğu’da ve Balkanlar da ABD ve RUSYA devletleri birbirlerine satarak kan gölüne çevirerek karşı karşıya gelmiyorlar egemenliklerini ve hükümranlığını bu devletler üzerinde ikame ediyorlar.

Dünyanın hiç bir ülkesinde elektrik, su, sağlık, eğitimin bedava olduğunu gördünüz mü? ama KADDAFİ’nin LİBYA’sında vardı. Diktatördü RUSYA onu ABD ye sattı ve devirdi.

ÇAVUŞESKU’nun ROMANYA’sında fuhuş Dünyaya mı yayılmıştı halkı açlık içinde kıvranıyor muydu hayır. RUSYA onu da ABD ye sattı devirdi.

Romanya Halkı ÇAVUŞESKU’yu tankın içinden çıkarıp kendi elleriyle linç ederek öldürdü Şimdi Dünyanın en büyük mafyası ve en büyük fuhuşu ROMANYA’da. Sonra da LİBYA ve ROMANYA halkı pişman oldu satılmıştı devrilmişti  birkere.

MISIR da MURSİ seçimlemi gelmedi, Darbemi yaptı, Demokratik mi olmadı, Diktatör mü oldu, halkını ve devletini mi yönetemedi? hayır hiç birisi değil ABD Genelkurmay Başkanı SİSİ yi satın alarak darbe yaptı. MURSİ’yi devirdi zindana attı MISIR halkı direndi binlercesi katledildi onbinlerce zindanlara tıkadı.

KATAR’da reform veya Devrim mi oldu yönettim mi değişti? ABD onu İRAN şiilere sattı.

Güney KURDİSTAN federe devletinde Dünyanın en Demokratik Anayasasıyla yönetiliyor ve komşularıyla sıfır sorunlu bir yönettim var. BARZANİ’de Diktatörmüydü? ABD BARZANİ’yi devirmek için YNK’nın TALABANİ’nin çocuklarını ve GORAN’ı satın alarak Kürtlerede ihanet ayağını kullanarak onu HAŞDI şabiyle pazarlayarak sattı Orta Doğuda mezhep savaşları çıkarmak için.

Artık bu süper iki güç iki devlet ABD ve RUSYA ülkelerin sahalarını birbirilerine paylaşarak kan gölüne çevirerek satmaktadır. ORTA DOĞU halkları ne zaman mezhepçiliği bir kenara iterse onları da bu coğrafyadan kovacaklar.

Mehmet emin KARAKULAK

 

DEMOKRAT DÜŞÜNCE

 

DİĞER YAZILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.