Advert
Advert
HERHAGİ BİR HASTALIĞI DÜŞÜNCE SİSTEMİ İLE TEDAVİ ETMEK – III
Dr.Lokman Kılıç

HERHAGİ BİR HASTALIĞI DÜŞÜNCE SİSTEMİ İLE TEDAVİ ETMEK – III

Bu içerik 2023 kez okundu.
Advert

HERHAGİ BİR HASTALIĞI DÜŞÜNCE SİSTEMİ İLE TEDAVİ ETMEK – III

Daha önceki yazımızda değindiğimiz gibi kanser, şeker, kroner kalp yetmezliği, tansiyon, ülser, romatizma ve vücutta oluşan bütün kırıklar ve diğer hastalıklar ilaçla tedavi ile birlikte düşüncegücü ile desteklendiği zaman olağan üstü sonuçlar alınır. Hasta iyileşir ve sağlığına kavuşur.  Dünyada bunun çok örnekleri vardır. İlaçla birlikte herkesin iyileşme sürecinden alabildiğince yararlanmasının nedeni, bizim bunu harekete getirme yeteneğimizin oldukça farklı oluşundandır.
 
Bunu değişik kişilerin hastalığa karşı göstermiş olduğu tepkilerde görebiliriz . Tedavisi mümkün olmayan veya tedavisi çok zor olan bir hastalığa tutulanların çok küçük bir bölümü kendilerini iyileştirmeyi başarabilirler. Daha büyük bir oranı ise kendilerini iyileştirmeyi başaramamışlardır. Bunda en büyük etken düşünce biçiminden ileri gelmektedir. İyileşenler beyin gücünü en etkin biçimde kullanmışlardır, iyileşmeyenler ise beyin gücünü kullanmamışlardır.
 
İyileşen bir kişiyi iyileşmeyenden ayıran çizgi nedir?
 
Başarılı hastalar kendi iyileşme mekanizmalarını (Düşünce biçimlerini) en iyi şekilde harekete geçirmeyi öğrenmişlerdir. Bunlar kuantum (Düşünce) tedavisinin sırrına ermiş, zihin-beden bağlanrılarını iyi kullanmışlardır. Çağdaş tıp bile bunların tedavilerinin yerine geçemez. Çünkü ilaç'a dayanan hiç bir tedavi bu kadar kesin bir biçimde zamanlanmamış bu kadar güzel kordine edilmemiş, yan etkilerden bu kadar bağımsız ve tehlikesiz ve bu kişilerinki kadar çabasız olmamıştır.
 
Beyin gücü ile tedavilerde kişilerin beyinlerini kendi bedenlerini harekete geçirmek için neler yaptığını bile bilseydik tedavinin temel birimini elde etmiş olurduk.
 
Düşünce (Kuantum) ile tedavide düşündüğümüz her şey hızlı bir şekilde hücrelere , dokulara ve organlara ulaşır . Hücreler , dokular ve organlar bu düşünce biçimine göre cevap vererek harekete geçerler. Ne düşünseniz düşünce biçiminize göre cevap verirler, olumlu düşünseniz olumlu, olumsuz düşünseniz olumsuz cevap verceklerdir.
 
Aristonun dediği gibi "Ne düşünürsen sen o'sun" yani hasta olduğunuzu düşünürseniz hasta olursunuz, sağlıklı olduğunuzu düşünürseniz sağlıklı olursunuz. İnsanlar düşüncelerini kullanarak bazı hastalıkların (Kanser, Tansiyon, Şeker, Ülser, Artrit ve Psikolojik hastalıklar gibi) ilerleyişini denetim altınıza alabilirler. Amerika teksas üniversitesi radyoloji uzmanı Dr. O. Carisimonton yapmış olduğu bir araştırma ve incelemede, 61 yaşındaki gırtlak kanseri olan bir hasta üzerinde araştırma yaptı , bu yaşlı hastadaki hastalık çok ilerlemişti ; Hasta güçlükle yutkunabiliyordu ve çok zayıflamış 45 kiloya inmişti . Bütün doktorlar bu hasta ya ancak eğer tedavi edilirse 5 yıl yaşayabileceği şansını tanımışlardı . Hasta o kadar güçsüz ve zayıftı ki bu durumda radyosyon tedavisine karşılık vermesi pek mümkün görünmüyordu . Umutsuzluğa kapılan Dr. Simon psikolojik bir yaklaşım merak ettiğinden , adama radyasyon tedavisini görsel yönden güçlendirmeyi önerdi . Bu yaşlı hasta elden geldiğince canlı biçimde , kanserini görsel duruma getirmeyi öğrendi . Bir zihinsel yoldan yani düşünce gücü ile akyuvarların (Beyaz kan hücrelerinin) kanser hücrelerine saldırıp , kanser hücrelerini yok ettiklerini ve sadece sağlıklı hücreler bırakmalarını görüntülemesini kendi zihninde canlandırmasını önerildi . Hasta , bağışıklık hücrelerinin (Akyuvarların) tipide savrulup siyah bir kayayı örten kar tanecikleri gibi tümörü kapladığını zihnen görüntülediğini söyledi . Dr Simon bu yaşlı hastaya eve gidip görsellik egzersizini gün boyu aralıklara tekrarlamasını önerdi . Hasta adam kabul etti ve gırtlaktaki kanserli tümör kısa sürede küçülmeye başladı . Dahada ufaldı radyasyon olmadan düşünme gücü ile tedavisi devam edildi . Hiç bir yan etki oluşmuyordu . Dr. Simon , psikolojik yaklaşımın bu kadar güçlü olmasına şaşırmıştı düşünce gücü kanserli hücreleri yenilgiye uğratmıştı . Hasta iyileşmesini düşünce gücü ile sağlamıştı . Bu kanserli hasta birde Artrit (Kireçlenme) aynı yöntemle yenemyi denedi . Altı yıl süren bir tedavisinden sonra hem kanserden hemde Artritden (Kireçlenmeden) kurtuldu . Düşünmenin beden üzerindeki etkisi mucizeler yaratmıştı . İlerdeki bölümlerde ele alacağımız yazıların da , bir çok bilim adamlarının yapmış olduğu inceleme ve araştırmalarda binlerce kanser hastası düşünme gücü ile mucizeler yaratarak kanserden nasıl kurtulduklarını göreceğiz. -2009-
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor